Nemokamas pristatymas nuo 29 Eurų!
LT
Krepšelis 0 Prekė Prekės (empty)

Nėra prekių

Pristatymas
Iš viso

Check out

Prekė pridėta
vnt.
vnt.
Tęsti apsipirkimą Žiūrėti krepšelį (0)

Serge Lutens Poivre noir kvepalų atomaizeris unisex EDP 5ml

€ 11.45

Kodas: TB253557

Pridėti prie mėgstamiausių
Pašalinti iš mėgstamiausių
Jūs turite prisijungti, norint pridėti produktą prie mėgstamiausių.

Aprašymas

Serge Lutens sukurta kvepalų linija pagal jo atvaizdą! Minimalistinis, tiesus, kampuotas ir bekompromisis! Kiekvienas buteliukas atspindi jo kūrėjo reikalavimus ir charakterį, turtingumą ir prabangą, o kvapai ir spalvos yra tokie pat įvairūs ir niuansuoti kaip visų mūsų asmenybės. Pirminė Serge Lutens kvepalų esmė slypi ne sudedamųjų dalių sąraše, o potyryje. Abejonės, pyktis, trapumas, džiaugsmas... – kiekvienas iš jų reprezentuoja mūsų pačių akimirkas.  Poivre Noir – tai aromatas, leidžiantis iš naujo atrasti savo skonio pojūtį! Aštrus, gaivus, elegantiškas, paslaptingas, sukeliantis priklausomybę, pipirinis ir jaudinantis. Kompozicija su Madagaskaro juodaisiais pipirais kaip pagrindine nata išryškina aštrų ir subtilų pojūtį, o derinamas su kedro mediena ir muskato riešutu sublimuotų aromatą, taip  išspinduliuojant gyvybingumą. Serge Lutens Poivre Noir kvepalai yra lyg kilnus ir elegantiškas jausmas, giliai suvirpinantis širdį. 

Esate paieškose naujo, tobulo kvapo? Kvepalai atomaizeryje suteikia galimybę išbandyti norimą kvapą, prieš įsigyjant didesnį kiekį, ir įsitikinti, kad kvepalai jums tinka ir patinka. Pilstomi originalūs kvepalų mėginukai gali būti įsigyjami skirtingų talpų pakuotėse.
Kvepalų mėginelis (atomaizeris) pagamintas iš plastiko ar stiklo su metalo apsauga, yra daugiakartinio naudojimo, gali būti papildomas tais pačiais kvepalais.

Produkto informacija