Nemokamas pristatymas nuo 29 Eurų!
LT
Krepšelis 0 Prekė Prekės (empty)

Nėra prekių

Pristatymas
Iš viso

Check out

Prekė pridėta
vnt.
vnt.
Tęsti apsipirkimą Žiūrėti krepšelį (0)

Serge Lutens Fils de joie kvepalų atomaizeris unisex EDP 5ml

€ 12.32

Kodas: TB373924

Pridėti prie mėgstamiausių
Pašalinti iš mėgstamiausių
Jūs turite prisijungti, norint pridėti produktą prie mėgstamiausių.

Aprašymas

Minimalistiniuose, prabangiai atrodančiuose buteliukuose glūdintys Serge Lutens aromatai pagaminti iš aukščiausios kokybės ingredientų. Jie sukurti taip, kad atskleistų visą pagrindinio ingrediento esmę ir perteiktų jo aromatą. Daugelis Serge Lutens aromatų yra unisex tipo. Tai reiškia, kad jie yra klasikiniai ir universalūs, tinkami tiek moterims, tiek ir vyrams. Elegantiški Serge Lutens aromatai puikiai tinka klasikinį stilių mėgstantiems žmonėms ir visiems tiems, kuriems kvepalai – daugiau nei mėgstamas aromatas. Serge Lutens dovanoja kvapą, kuris gali tapti mėgstamiausiu aksesuaru ir nepakeičiama asmenybės dalimi. Serge Lutens Fils De Joie kvepalai vyrams ir moterims entuziastingai ir natūraliai kuria svaiginančios laimės ir tyro džiaugsmo pojūtį. Dieviškame saldume skęstantys jazminai apgaubia ir vilioja jaukia bei maloniai vėsia egzotika ir švelniu šiurkštumu, kuris būdingas Serge Lutens kūriniams. Fils De Joie lyg magišką paslaptį saugantis eliksyras žadina malonumų ir džiaugsmo siekį, audrina jusles ir skleidžia lengvą, elegantišką, praeities prisiminimų žavesio pripildytą, tačiau neabejotinai jaudinantį ir priklausomybę keliantį aromatą. Iš pradžių pajuntamos opulentiškos, intensyvios, žalios jazminų natos, sumišusios su svaiginančiu naktimis žydinčių ilgažiedžių cestrų aromatu. Šį kerintį duetą pabrėžia kvapo širdį saldumu užliejantis medus ir ryškios, gėlėmis ir žemiškais pustoniais dvelkiančios kvapiosios kanangos, o išraiškingą kvapą uždaro šiltos, gilios ir jausmingos muskuso natos. Serge Lutens Fils De Joie – tai aromatas, pripildytas juoko, kuris be jokio dirbtinumo veržiasi iš pačios žmogaus esybės ir sklando ore lyg besvoriai, tačiau jusles sužadinantys žiedlapiai.

Esate paieškose naujo, tobulo kvapo? Kvepalai atomaizeryje suteikia galimybę išbandyti norimą kvapą, prieš įsigyjant didesnį kiekį, ir įsitikinti, kad kvepalai jums tinka ir patinka. Pilstomi originalūs kvepalų mėginukai gali būti įsigyjami skirtingų talpų pakuotėse.
Kvepalų mėginelis (atomaizeris) pagamintas iš plastiko ar stiklo su metalo apsauga, yra daugiakartinio naudojimo, gali būti papildomas tais pačiais kvepalais.

Produkto informacija