Nemokamas pristatymas nuo 29 Eurų!
LT
Krepšelis 0 Prekė Prekės (empty)

Nėra prekių

Pristatymas
Iš viso

Check out

Prekė pridėta
vnt.
vnt.
Tęsti apsipirkimą Žiūrėti krepšelį (0)

Purederm Foot & Hand Sheet Mask Collection Pėdų ir rankų kaukių rinkinys

€ 12.51

€ 13.90

Kodas: TB887494

Pridėti prie mėgstamiausių
Pašalinti iš mėgstamiausių
Jūs turite prisijungti, norint pridėti produktą prie mėgstamiausių.

Aprašymas

Purederm Foot & Hand Sheet Mask Collection Pėdų ir rankų kaukių rinkinį sudaro:

- PUREDERM šveičiamoji pėdų kaukė-kojinės, 1 pora. Pėdų kaukė-šveitiklis su papajų ir ramunėlių ekstraktu pašalina nuo kojų negyvas odos ląsteles ir puikiai drėkina odą. Pašalina suragėjusį ir sustorėjusį odos sluoksnį, oda tampa sveika, lygi ir švelni jau po 2 savaičių. Naudojimas: 1) Žirklėmis atkirpkite pakelį pagal pažymėtą liniją. 2) Nuplaukite pėdas, nusausinkite ir užsimaukite kojinaites. 3) Palaikykite iki 60-90 minučių ir po to nuplaukite kaukės likučius nuo odos. 4) Negyva ir sustorėjusi oda pradeda luptis praėjus 3-5 dienoms po panaudojimo. Nenaudokite odos sustorėjimams šalinti skirtų produktų, norėdami odą nušveisti! Dėmesio: 1.Venkite naudoti esant egzemai, odos pažeidimams ir saulės nudegimams. 2.Nenaudokite ir kreipkitės į gydytoją jei:oda tampa raudona, niežti ir patinsta - naudojimo metu ir po naudojimo. 3. Prieš naudojimą - patikrinkite mažą kiekį priemonės and nedidelio odos lopinėlio ar nekelia alerginės reakcijos. 4. Naudoti tik pėdoms. 5. Produkte yra propileno glikolio - nenaudokite jei esate jam alergiškas arba jautrus. 6. Patekus į akis, gerai praplaukite vandeniu.

- Purederm rankų kaukė-pirštinės, 1 pora. Pirštinės su rankas drėkinančiu ir maitinančiu poveikiu. Kaukė rankoms intensyviai drėkina, atstato išsausėjusią ir šiurkščią rankų odą. Kaukė yra praturtinta persikų ekstraktu, taukmedžio sviestu, medumi bei kitais natūraliais antioksidantais, kurie greitai ir giliai įsigeria į odą, ją minkštindami, saugodami, maitindami ir drėkindami. Jau po pirmo panaudojimo pastebėsite, kad oda pastebimai pagerėjo. Naudojimas: 1. Nuplaukite rankas šiltu vandeniu. 2. Atidarykite pakuotę, o užspaudžiamą rankų kaukės dalį laikykite pirštais. Norėdami atplėšti pakuotę, traukite į išorinę pusę. 3. Užsidėkite rankų kaukes. Kaukę prie riešo galite pritvirtinti pasinaudoję pridedamu lipduku. 4. Nusiimkite rankų kaukes po 20-30 minučių. Pakartotinai rankų plauti nereikia.

- Purederm kojų kaukė-kojinės Intensive Healing, 1 pora. Kojinės su kojas minkštinančiu ir maitinančiu poveikiu. Kaukė kojoms lygina, minkština ir maitina net labai sausą ir šiurkščią kojų odą. Kaukė kojoms yra praturtinta taukmedžio sviestu, obuolių ekstraktu, pipirmėtėmis bei kitais natūraliais gydančiais komponentais, kurie greitai ir giliai įsigeria, drėkindami pažeistą ir išsausėjusią kojų odą.. Jau po pirmo panaudojimo pastebėsite, kad oda tapo pastebimai švelnesnė. Naudojimas: 1. Nuplaukite kojas šiltu vandeniu. 2. Atidarykite pakuotę, o užspaudžiamą pėdų kaukės dalį laikykite pirštais. Norėdami atplėšti pakuotę, traukite į išorinę pusę. 3. Užsidėkite pėdų kaukes. Kaukę galite pritvirtinti pasinaudoję pridedamu lipduku. 4. Nusiimkite pėdų kaukes po 20-30 minučių. Pakartotinai pėdų plauti nereikia. 

Produkto informacija

 • Gamintojas:
  Purederm
 • Kategorija:
 • Naudojimas:

  Šveičiamoji pėdų kaukė-kojinės. 1) Žirklėmis atkirpkite pakelį pagal pažymėtą liniją. 2) Nuplaukite pėdas, nusausinkite ir užsimaukite kojinaites. 3) Palaikykite iki 60-90 minučių ir po to nuplaukite kaukės likučius nuo odos. 4) Negyva ir sustorėjusi oda pradeda luptis praėjus 3-5 dienoms po panaudojimo. Nenaudokite odos sustorėjimams šalinti skirtų produktų, norėdami odą nušveisti! Dėmesio: 1.Venkite naudoti esant egzemai, odos pažeidimams ir saulės nudegimams. 2.Nenaudokite ir kreipkitės į gydytoją jei:oda tampa raudona, niežti ir patinsta - naudojimo metu ir po naudojimo. 3. Prieš naudojimą - patikrinkite mažą kiekį priemonės and nedidelio odos lopinėlio ar nekelia alerginės reakcijos. 4. Naudoti tik pėdoms. 5. Produkte yra propileno glikolio - nenaudokite jei esate jam alergiškas arba jautrus. 6. Patekus į akis, gerai praplaukite vandeniu.

  Rankų kaukė-pirštinės. 1. Nuplaukite rankas šiltu vandeniu. 2. Atidarykite pakuotę, o užspaudžiamą rankų kaukės dalį laikykite pirštais. Norėdami atplėšti pakuotę, traukite į išorinę pusę. 3. Užsidėkite rankų kaukes. Kaukę prie riešo galite pritvirtinti pasinaudoję pridedamu lipduku. 4. Nusiimkite rankų kaukes po 20-30 minučių. Pakartotinai rankų plauti nereikia.

  Kojų kaukė-kojinės. 1. Nuplaukite kojas šiltu vandeniu. 2. Atidarykite pakuotę, o užspaudžiamą pėdų kaukės dalį laikykite pirštais. Norėdami atplėšti pakuotę, traukite į išorinę pusę. 3. Užsidėkite pėdų kaukes. Kaukę galite pritvirtinti pasinaudoję pridedamu lipduku. 4. Nusiimkite pėdų kaukes po 20-30 minučių. Pakartotinai pėdų plauti nereikia. 

Rodyti daugiau