Nemokamas pristatymas nuo 29 Eurų!
LT
Krepšelis 0 Prekė Prekės (empty)

Nėra prekių

Pristatymas
Iš viso

Check out

Prekė pridėta
vnt.
vnt.
Tęsti apsipirkimą Žiūrėti krepšelį (0)

Prada La femme l´eau kvepalų atomaizeris moterims EDT 5ml

€ 12.10

Kodas: TB374714

Pridėti prie mėgstamiausių
Pašalinti iš mėgstamiausių
Jūs turite prisijungti, norint pridėti produktą prie mėgstamiausių.

Aprašymas

Idealus vasaros poilsis turbūt pirmiausia asocijuojasi su garsais ir pojūčiais. Tai kaitros ir gaivinančios vėsos dermė: vandens purslai ant įkaitusio balto smėlio, žalumoje blyksinti upės juosta, pro lapus prasiskverbę saulės spinduliai. Tai pirmas vėsaus oro gūsis patalpoje pernelyg karštą dieną arba netikėtas temperatūros pokytis atsidūrus vešlių medžių ūksmėje.Šis gaivos pojūtis įkvėpė sukurti naujausius mados namų „Prada“ kvepalus „La Femme Prada L’Eau“ ir „L’Homme Prada L’Eau“. Pirmųjų serijos „La Femme Prada“ ir „L’Homme Prada“ kvepalų aromatas įkūnija visą jausmų gamą - kaip ištisas savaitgalis, kvepalų „Intense“ aromatas perteikia itin stiprų jausmą - kaip viena be galo romantiška naktis, o kvepalų „L’Eau“ aromatas primena nuostabiai giedrą - saulėtą ir vėsią - dieną.AROMATASNaujųjų serijos „La Femme Prada“ ir „L’Homme Prada“ kvepalų aromatas išsiskiria ypatingu subtilumu. Vyriškų kvepalų aromatas sukomponuotas iš ambros, vilkdalgių, imbierų, kardamonų, karčiavaisių citrinmedžių aliejaus, žaliųjų mandarinų ir santalų kvapo. Retai pasitaiko, kad gaiviausi aromato akordai būtų tokie masinantys. Moteriškų kvepalų aromato kompozicijos pagrindą sudaro jostrų žiedų ir mandarinų aliejaus kvapas, jame, kitaip nei ankstesnių šios serijos kvepalų aromatuose, vyrauja ne prieskonių ir vaisių, bet gėlių žiedlapių kvapas.Miuccia Prada teigia, kad yra „Prados“ vyro ir moters samprata, bet iš tiesų jų nėra - jų yra daugybė. Parfumerė Daniela Andrier, kurianti kvepalus vadovaujama Miuccios Prados, sako: „Kai atspirties taškas yra konkretus - „Prados“ vyras ir moteris - yra ideali galimybė persvarstyti, kokį vaidmenį vaidina lytis suvokiant kvapą. Tiek suliejant, tiek sluoksniuojant ar tiesiog kitaip komponuojant vadinamuosius vyriškus ir moteriškus kvapus siekiama, kaip ir visada, sugriauti status quo, stereotipus ir sukurti netikėtas naujas realijas.

Esate paieškose naujo, tobulo kvapo? Kvepalai atomaizeryje suteikia galimybę išbandyti norimą kvapą, prieš įsigyjant didesnį kiekį, ir įsitikinti, kad kvepalai jums tinka ir patinka. Pilstomi originalūs kvepalų mėginukai gali būti įsigyjami skirtingų talpų pakuotėse.
Kvepalų mėginelis (atomaizeris) pagamintas iš plastiko ar stiklo su metalo apsauga, yra daugiakartinio naudojimo, gali būti papildomas tais pačiais kvepalais.

Produkto informacija