Produkto informacija
Aprašymas
Dermatologiškai patvirtintas tonikas su 4 AHA / PHA rūgštimis ir azijinės centelės ekstraktu kontroliuoja riebalų išsiskyrimą, mažina porų užsikimšimą, atnaujina odą be išsausėjimo ir suteikia drėkinimą bei apsaugą.
AKTYVI FORMULĖ: AHA / PHA rūgštys + Azijinės centelės ekstraktas
PRIVALUMAI: Kontroliuoja sebumo išsiskyrimą + Mažina porų užsikimšimą + Atnaujina odą
RUTINOJE: 3 ŽINGSNIS - Naudojamas kasdien (ryte / vakare)
ACNE EXFO BALANCING TONER
ACNE EXPERT
Atsisveikink su odos blizgesiu! Dermatologiškai patvirtintas daugiafunkcinis riebios ir spuoguotos odos tonikas su 4 AHA / PHA rūgštimis ir azijinės centelės ekstraktu sukurtas kontroliuoti riebalų išsiskyrimą, mažinti porų užsikimšimą ir naujų spuogų atsiradimą, bei atnaujinti odą be išsausėjimo. Glikolio, pieno, gliukonolaktono ir fitino rūgščių kompleksas giliai prasiskverbia į poras, pašalina nešvarumus, subalansuoja sebumo gamybą ir padeda mažinti odos tekstūros nelygumus. Azijinės centelės ekstraktas (Centella asiatica) ramina, glicerinas ir natrio laktatas drėkina, o fitino rūgštis veikia kaip antioksidantas ir saugo nuo laisvųjų radikalų poveikio. Lengva, greitai įsigerianti tekstūra nepalieka lipnumo jausmo. Tinka visų tipų odai.
REZULTATAI:
- Reguliariai naudojant, oda tampa švaresnė, mažiau blizgi, lygesnė ir tolygesnė, sumažėja spuogų.
- Veiksmingai pašalina nešvarumus.
- Balansuoja sebumo išsiskyrimą.
- Mažina odos nelygumus.
Kam skirta?
Visų tipų, ypač riebiai ir spuoguotai odai.
Naudojimas
Sudrėkinkite vatos diskelį toniku ir perbraukite per švarią odą, ypač problemines vietas. Jautriai odai naudokite kas antrą dieną, švelniai tapšnodami. Dieną rekomenduojama naudoti SPF kremą.Toniko sudėtyje suderinti aktyvūs ingredientai geriausiai tinka su kitais ODA PRO produktais; rūgštys gali sukelti lengvą odos perštėjimą. Saugoti akių ir burnos sritį.
MAKSIMALIAM REZULTATUI PASIEKTI DERINTI SU:
GILIAI VALANTIS PRAUSIKLIS SU 7% GLIKOLIO RŪGŠTIMI
Dvejopos paskirties, giliai poras valantis 7% glikolio rūgšties prausiklis, skirtas įvairių tipų, į spuogus linkusiai, probleminei odai.
Ingredientai
Aqua, Sodium Lactate, Triethylene Glycol, Glycerin, Glycolic Acid, Gluconolactone, Lactic Acid, Phytic Acid, Centella Asiatica Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin. The ingredients are constantly updated. Before using a product, please read the list of ingredients on its packaging to ensure they are suitable for your personal use.
Kategorijos:















