Nemokamas pristatymas nuo 29 Eurų!
LT
Krepšelis 0 Prekė Prekės (empty)

Nėra prekių

Pristatymas
Iš viso

Check out

Prekė pridėta
vnt.
vnt.
Tęsti apsipirkimą Žiūrėti krepšelį (0)

LEA Natural Hair Shaving Brush Skutimosi šepetėlis su natūraliais šereliais 1 vnt.

€ 33.92

€ 39.90

Kodas: TB226259

Pridėti prie mėgstamiausių
Pašalinti iš mėgstamiausių
Jūs turite prisijungti, norint pridėti produktą prie mėgstamiausių.

Aprašymas

Rankų darbo skutimosi šepetėlis su 100% natūraliais šereliais iš žirgo karčių ir uodegos plaukų. Plona šepetėlio rankenėlė pagaminta iš mėlynos sintetinės dervos, puikiai sukimba su delnu ir yra papuošta subtiliu gamintojo logotipu.

Arklio plaukeliai yra puiki alternatyva barsuko ar sintetiniams šeriams, tai įrodo vis didėjanti pasiūla skutimosi šepetėlių iš šios žaliavos. Be to, pastebimas nuolatinis, tradicinio skutimosi šalininkų, susidomėjimo didėjimas šio tipo skutimosi šepetėlių šereliais.

Natūraliems skutimosi šepetėlių šereliams yra būdingas kietumas. Tačiau yra gamintojų, kurie sugeba sušvelninti natūralius šerelius ir jiems suteikti ypatingą minkštumą. Vienas iš pasaulinių lyderių šioje srityje yra Ispanijos gamintojas ,,VIE-LONG“, jau daugiau nei 70 metų naudodamas tradicinius metodus, gamina skutimosi šepetėlius su šereliais iš arklio plaukų.

Lyginant skutimosi šepetėlių parametrus (minkštumą, elastingumą ir vandens absorbciją), ,,VIEL-LONG“ arklio šerelius galima palyginti su kitų gamintojų, naudojamais barsukų šereliais (BEST BADGER klase). Arklio plaukų šerelių galiukai yra švelnūs, o patys šepetėlio šereliai idealiai sugeria vandenį, o tai turi didelę reikšmę geroms putoms pagaminti ir efektyviai užtepti ant odos. LEA CLASSIC skutimosi šepetėliai puikiai tinka kietam skutimosi muilui ir skutimosi kremui.

Arklio plaukai yra trijų spalvų (tiek iš karčių, tiek ir iš uodegos) – baltos, juodos ir rudos. Jų kokybė yra vienoda, tačiau skirtingų spalvų arklio plaukų švelnumas skiriasi. Norint pagaminti gerą skutimosi šepetėlį, reikia naudoti visų spalvų arklio plaukus. Paprastai skutimosi šepetėlio šerelių šerdyje naudojami arklio uodegos plaukai (jie kietesni), o aplinkui šerdį dedami arklio karčių minkšti plaukai.

  • Bendras šepetėlio ilgis – 102 mm
  • Šepetėlio rankenėlės ilgis – 50 mm
  • Šepetėlio šerelių ilgis – 52 mm
  • Ergonomiška rankenėlė
  • Išskirtinis, rankų darbo ,,Vie Long“ modelis „LEA CLASSIC“

Produkto informacija

Rodyti daugiau