Nemokamas pristatymas nuo 29 Eurų!
LT
Krepšelis 0 Prekė Prekės (empty)

Nėra prekių

Pristatymas
Iš viso

Check out

Prekė pridėta
vnt.
vnt.
Tęsti apsipirkimą Žiūrėti krepšelį (0)

Le Labo Santal 33 kvepalų atomaizeris unisex EDP 10ml

€ 43.95

Kodas: TB604937

Paskutinė prekė sandėlyje!
Pridėti prie mėgstamiausių
Pašalinti iš mėgstamiausių
Jūs turite prisijungti, norint pridėti produktą prie mėgstamiausių.

Aprašymas

Le Labo Santal 33 – tai medienos aromatiniai kvepalai moterims ir vyrams, pristatyti 2011 metais. Įsivaizduokite, kad sėdite vienumoje, rūsčiose, plačiose Amerikos vakarų lygumose, veidas apšviestas ugnimi, o pakėlus akis į viršų – indigo mėlynumo nakties dangus... Aplink nėra nieko, išskyrus švelnų dykumos vėją. Tu esi laisvas... Iš šios apibrėžiančios vizijos gimė Santal 33 – kvepalai, paliečiantys didžiulį ir laukinį šios svajonės universalumą. Kompozicijoje dera kardamono mišinys ir vilkdalgio bei žibuoklės natos, kurios traška šioje formulėje. Prie rūkstančio medžio lydinio (Australijos sandalmedžio, kedro) pridedamos aštrios, odinės, muskuso užuominos, suteikiančios šiems kvepalams savitą ir priklausomybę sukeliantį paguodos kvapą.Le Labo Santal 33 kvepalai – tai atvira ugnis ir švelnus dūmų slinkimas, kur jausmingumas kyla po to, kai šviesa užgęsta...

Esate paieškose naujo, tobulo kvapo? Kvepalai atomaizeryje suteikia galimybę išbandyti norimą kvapą, prieš įsigyjant didesnį kiekį, ir įsitikinti, kad kvepalai jums tinka ir patinka. Pilstomi originalūs kvepalų mėginukai gali būti įsigyjami skirtingų talpų pakuotėse.
Kvepalų mėginelis (atomaizeris) pagamintas iš plastiko ar stiklo su metalo apsauga, yra daugiakartinio naudojimo, gali būti papildomas tais pačiais kvepalais.

Produkto informacija