Nemokamas pristatymas nuo 29 Eurų!
LT
Krepšelis 0 Prekė Prekės (empty)

Nėra prekių

Pristatymas
Iš viso

Check out

Prekė pridėta
vnt.
vnt.
Tęsti apsipirkimą Žiūrėti krepšelį (0)

I.C.O.N. Power Peptides Molecular Hair Treatment Plaukus atkurianti priemonė 40ml

€ 46.75

€ 55.00

Kodas: TB402581

Pridėti prie mėgstamiausių
Pašalinti iš mėgstamiausių
Jūs turite prisijungti, norint pridėti produktą prie mėgstamiausių.

Aprašymas

Tai akimirksniu atkurianti, nenuplaunama priemonė plaukams. I.C.O.N. klinikiniu būdu sukūrė Galinguosius Peptidus (Power Peptides) plaukų priežiūrai molekuliniame lygmenyje, persismelkiant į kiekvieną sruogą bei užtikrinant lankstumą, geresnę būklę, spindesį ir apsaugą nuo skilinėjimo. Hidrolizuoti baltymai leidžia mažoms baltymų dalelėms susijungti su plauku, taip pridrėkindami ir užkirsdami kelią kutikulės pažeidimams.

Kodėl būtent peptidai plaukams?

 • Galingieji Peptidai (Power Peptides) yra sudaryti iš natūralių baltymų pagrindo bei dviejų ar daugiau amino rūgščių įsiliejusių į peptidų grandinę.
 • Žirnių baltymai yra aukštos kokybės baltymai.
 • Hidrolizuoti, jie leidžia mažoms baltymų dalelėms susijungti su plauku, taip skatindami drėkinimą ir užkirsdami kelią kutikulės pažeidimams, apsaugant kiekvieną plaukų sruogą.
 • Taip pat šis produktas persismelkdamas į plauką pagerina plauko elastingumą ir apsaugo nuo skilinėjimo.

I.C.O.N. klinikiniu būdu sukūrė Galinguosius Peptidus (Power Peptides) plaukų priežiūrai molekuliniame lygmenyje persismelkiant į kiekvieną sruogą bei užtikrinant lankstumą, geresnę būklę ir spindesį.

Galingas nenuskalaujamas produktas stiprina plaukus bei atkuria pažeistą plaukų struktūrą.

Produkto informacija

 • Gamintojas:
  I.C.O.N.
 • Kategorija:
 • Naudojimas:

  Pasirinktu I.C.O.N. Šampūnu išplaukite plaukus, ant šlapių plaukų delnais paskirstykite Power Peptides produktą (trumpiems plaukams 1 - 2, vidutinio ilgio ir ilgiems 3 - 4 paspaudimai) bei jį įmasažuokite į kiekvieną plaukų sruogą apie 3-5 minutes. Tuomet iššukuokite plaukus ir naudokite savo įprastas plaukų maitinimo arba formavimo priemones. Naudokite kas trečią, ketvirtą plovimą siekiant išlaikyti plauko elastingumą ir būklę. Stipriai pažeistiems plaukams naudokite kas antrą plovimą, kol pagerės plaukų būklė.

  Taip pat, šį produktą galite naudoti kartu su savo pamėgtomis I.C.O.N. plaukų kaukėmis, kondicionieriais ir net plaukų dažais! Maišykite su pasirinktomis priemonėmis ir sukurkite tobulas procedūras!

 • Ingredientai:
  The ingredients are constantly updated. Before using a product, please read the list of ingredients on its packaging to ensure they are suitable for your personal use.
Rodyti daugiau