-20% VISĄ PAVASARĮ!
LT
Krepšelis 0 Prekė Prekės (empty)

Nėra prekių

Pristatymas
Iš viso

Check out

Prekė pridėta
vnt.
vnt.
Tęsti apsipirkimą Žiūrėti krepšelį (0)

I.C.O.N. MR. A Duo Set Rinkinys vyrams

€ 52.00

€ 65.00

Kodas: KS873416

Pridėti prie mėgstamiausių
Pašalinti iš mėgstamiausių
Jūs turite prisijungti, norint pridėti produktą prie mėgstamiausių.

Aprašymas

Gausių, prabangių ir unikalių ingredientų turinčios priemonės saugo nuo plaukų slinkimo ir stiprina plaukus nuo pat plaukų šaknų. Rinkinį sudaro:

- MR. A Shampoo & Body Wash Šampūnas ir kūno prausiklis 250ml. Šis šampūnas, praturtintas prokopilais, apsaugo plaukus nuo slinkimo. Sudėtyje esantys tripeptidai stiprina plauką. Šampūnas ramina ir švelniai valo galvos odą, skatindamas sveikų plaukų augimą ir stiprindamas plaukų šaknis.Vienas iš pirmųjų šampūnų pripažintas ir apdovanotas, kaip priemonė, kovojanti prieš plaukų slinkimą ir plikimą.

- MR. A Eliksyras nuo plaukų slinkimo 150ml. Serumas, kovojantis prieš plaukų slinkimą. Šis nenuplaunamas, stiprinantis serumas su prokopilais, naudojamas kovai prieš plaukų androgeninio plikimo procesus, skatina sveikesnių plaukų ataugimą. Gausi unikalių ingredientų sudėtis stiprina, atstato ir tankina plaukus nuo pat šaknų.

Produkto informacija

 • Gamintojas:
  I.C.O.N.
 • Kategorija:
 • Koks poveikis?
  Apsaugo plaukus nuo slinkimo, juos stiprina. Ramina galvos odą, skatina sveikų plaukų augimą.
 • Naudojimas:

  Šampūnas ir kūno prausiklis. Gerai sudrėkinkite plaukus šiltu vandeniu. Išspauskite lašelį šampūno į delną ir patrinkite tarp delnų. Šampūną švelniai paskirstykite ant galvos odos ir masažuokite ją pirštų galiukais. Išskalaukite ir procedūrą pakartokite palikdami šampūną veikti 5 minutėms. Galite naudoti ir kaip kasdieninį kūno prausiklį. Geresniam rezultatui pasiekti rekomenduojame naudoti kartu su nenuplaunama priemone nuo plaukų slinkimo ELIXIR.

  Eliksyras. Prieš naudojimą suplakite buteliuką. Išspauskite eliksyro ant pirštų pagalvėlių ir paskirstykite ant švarios, drėgnos, šampūnu išplautos galvos, arba sausos odos ir įmasažuokite. Leiskite priemonei įsigerti. Nenuplaukite. Eliksyrą galite naudoti 2-4 kartus per dieną.

Rodyti daugiau