LT
-10% nuolaida su kodu: BEAUTY20
Krepšelis 0 Prekė Prekės (empty)

Nėra prekių

Pristatymas
Iš viso

Check out

Šis produktas buvo pridėtas į jūsų krepšelį.
Peržiūrėti krepšelį Tęsti apsipirkimą

Fake bake 60 minutes self-tan liquid 60 minutes Savaiminio įdegio skystis 236ml

Kodas: TB954476

€ 35.00

Šiuo metu prekės neturime

Dalintis
Jūs turite prisijungti, norint pridėti produktą prie mėgstamiausių.
Perkant virš €29 nemokamas pristatymas.

Aprašymas

Pristatytas 2012 metais, 60 Minutes savaiminio įdegio skystis buvo pirmasis ilgalaikis savaiminio įdegio produktas, kurį patepus ant odos, lengvas įdegis išryškėja jau po valandos. Po 2 valandų džiaugsitės auksine spalva, o po trijų Jūsų oda pasipuoš dar sodresne bronzine spalva. Graži, tolygi įdegio spalva per trumpą laiką jums užtikrinta! Patekusios ant odos rudinimo medžiagos iš karto aktyvuojasi ir pradeda veikti. Produkto sudėtyje esantis specialus spalvos aktyvatorius veikia ir po sąlyčio su vandeniu. Tai reiškia, kad jūsų įdegis ir toliau ryškės po to, kai kosmetinė dominuojanti spalva nuplauta. Nenuostabu, kad tai priemonė, apie kurią kalbėjo visas pasaulis! Fake Bake 60 Minutes savaiminio įdegio skystis kūną padengia labai lengvai. Norint pasiekti dar tamsesnį įdegį, priemonės nenuplaukite ir po trijų valandų. Pakuotėje rasite vandeniui atsparias pirštines bei minkštą pirštinę – kempinėlę. Be parabenų, sintetinių dažiklių, konservantų.
Naudojimas: Prieš naudojimą švelniai pakratydami suplakite pakuotę. Kai naudojate produktą, visada mūvėkite vandeniui atsparias pirštines ir minkštą pirštinę - kempinėlę, skirtą produkto dengimui. Prieš produktu tepant alkūnes, rankas, kelius ir pėdas, rekomenduojame naudoti drėkinamąjį losjoną. Purkškite nedidelį kiekį skysčio ant minkštosios pirštinės – kempinėlės pusės ir braukite per kūną švelniais mostais. Lengvai perbraukite priemone per alkūnes, kelius ir pėdas. Tepant savaiminio įdegio skystį lengvai sulenkite kelius ir alkūnes. Po nurodyto instrukcijoje laiko nuplaukite dominuojančią spalvą šiltu vandeniu. Pakartotinai naudokite produktą vieną kartą savaitėje, o kad jis išliktų kuo ilgiau, naudokite Fake Bake įdegio palaikymo produktus.

Produkto informacija

  • Gamintojas:
  • Naudojimas:
    Prieš naudojimą švelniai pakratydami suplakite pakuotę. Kai naudojate produktą, visada mūvėkite vandeniui atsparias pirštines ir minkštą pirštinę - kempinėlę, skirtą produkto dengimui. Prieš produktu tepant alkūnes, rankas, kelius ir pėdas, rekomenduojame naudoti drėkinamąjį losjoną. Purkškite nedidelį kiekį skysčio ant minkštosios pirštinės – kempinėlės pusės ir braukite per kūną švelniais mostais. Lengvai perbraukite priemone per alkūnes, kelius ir pėdas. Tepant savaiminio įdegio skystį lengvai sulenkite kelius ir alkūnes. Po nurodyto instrukcijoje laiko nuplaukite dominuojančią spalvą šiltu vandeniu. Pakartotinai naudokite produktą vieną kartą savaitėje, o kad jis išliktų kuo ilgiau, naudokite Fake Bake įdegio palaikymo produktus.
Pristatymas ir grąžinimas rodyti daugiau Radote klaidą galerijoje ar produkto aprašyme? Praneškite mums. Dėkojame