Nemokamas pristatymas nuo 29 Eurų!
LT
Krepšelis 0 Prekė Prekės (empty)

Nėra prekių

Pristatymas
Iš viso

Check out

Prekė pridėta
vnt.
vnt.
Tęsti apsipirkimą Žiūrėti krepšelį (0)

DS Laboratories Spectral.Brow Eyebrow Revitalizing Serum Antakių augimą skatinantis serumas 4ml

€ 52.00

€ 65.00

Kodas: TB801172

Pridėti prie mėgstamiausių
Pašalinti iš mėgstamiausių
Jūs turite prisijungti, norint pridėti produktą prie mėgstamiausių.

Aprašymas

Moterys ir vyrai jau tūkstančius metų naudoja makiažą, kad antakiai atrodytų tankesni. Tankesni antakiai gali padėti struktūruoti veidą ir atkreipti dėmesį į akis. Pastaraisiais metais dėl biotechnologijų laimėjimų antakių makiažas tapo praeitimi. Vietoj to, kad tik atrodytumėte, jog turite pilnesnius ir sveikesnius antakius, galite tai pasiekti.

DS Laboratories didžiuojasi galėdama pristatyti Spectral.BROW - naujausią savo produktą, skirtą antakių augimui ir tankumui skatinti. Spectral.BROW ne tik padidina antakių tankumą, bet ir pagerina augančių plaukelių sveikatą bei kokybę.

Spectral.BROW naudoja DS Laboratories patentuotą sudedamąją dalį Nanoxidil, kurią specialiai sukūrėme plaukų augimui skatinti be neigiamo šalutinio minoksidilio poveikio.

Nanosomų technologija- naujausia DS Laboratories nanosomų technologija leidžia ingredientams prasiskverbti į odą norimu gyliu, užtikrinant maksimalų kiekvienos veikliosios medžiagos veiksmingumą. Dėl didesnio stabilumo ši technologija siūlo unikalias veikliąsias medžiagas didesnėje koncentracijoje.

Produkto informacija

Rodyti daugiau