Nemokamas pristatymas nuo 29 Eurų!
LT
Krepšelis 0 Prekė Prekės (empty)

Nėra prekių

Pristatymas
Iš viso

Check out

Prekė pridėta
vnt.
vnt.
Tęsti apsipirkimą Žiūrėti krepšelį (0)

Bioxsine Dermagen Shampoo and Herbal Serum Rinkinys nuo plaukų slinkimo

€ 65.37

€ 76.90

Kodas: TB797876

Pridėti prie mėgstamiausių
Pašalinti iš mėgstamiausių
Jūs turite prisijungti, norint pridėti produktą prie mėgstamiausių.

Aprašymas

Serumo ir šampūno rinkinys buvo sukurtas būtent tiems, kurie kovoja su stipriu plaukų slinkimu. Rinkinys idealiai tinka moteriai ar vyrui, kaip apgalvota dovana. Kartu dovanojate ne tik šampūną su serumu, bet ir sveikus, bei gražius plaukus.

  • Dermatologiniai tyrimai parodė, kad naudojant Bioxsine produktus:
  • • 100% sumažėjo plaukų slinkimas
  • • 93% sustiprėjo plaukai
  • • 83% plaukai tapo tankesni
  • Tyrimai buvo atlikti Pavia universitete, Italijoje. Serumas yra hipoalerginis.

- Bioxsine Dermagen Herbal Serum Serumas nuo plaukų slinkimo 3x50ml. Dermagen Herbal Serumas nuo plaukų slinkimo buvo sukurtas specialiai žmonėms, kurie kenčia nuo plaukų slinkimo, o taip pat tiems, kurie norėtų paskatinti storesnių ir stipresnių plaukų augimą. Patentuota augalinė formulė BIOKOMPLEKSAS B11, tai specialus fitoekstraktų derinys, kuris gali padėti sumažinti plaukų slinkimą ir skatinti storesnių bei stipresnių plaukų augimą. Nauja liposominė technologija Pagrindinės serumo veikliosios medžiagos yra liposominėje formoje. Tai užtikrina greitesnį ir efektyvesnį medžiagų įsisavinimą, to pasekoje pasiekiamas geresnis rezultatas, stabdant plaukų slinkimą.

- Bioxsine Dermagen Shampoo for Hair Loss Šampūnas nuo plaukų slinkimo normaliems/sausiems plaukams 300ml. Augalinis šampūnas, sukurtas specialiai plinkantiems asmenims ir (arba) žmonėms, norintiems išsaugoti ir sustiprinti tvirtesnių,stipresnių plaukų augimą. Speciali sudėtinė BIOXSINE dalis BIOKOMPLEKSAS B11 padeda apsaugoti nuo plikimo. Ji storina ir stiprina plaukus bei sustiprina aktyvius plaukų folikulus, jeigu šampūnas naudojamas reguliariai. Bioxsine švelniai išplauna plaukus ir galvos odą, kartu juos aprūpindama vitaminais ir mineralais, todėl plaukai tampa gyvybingi, stiprūs ir sveiki.

Produkto informacija

Rodyti daugiau