Nemokamas pristatymas nuo 29 Eurų!
LT
Krepšelis 0 Prekė Prekės (empty)

Nėra prekių

Pristatymas
Iš viso

Check out

Prekė pridėta
vnt.
vnt.
Tęsti apsipirkimą Žiūrėti krepšelį (0)

BIOCOS academy Essential Oil Blend Eterinių aliejų mišinys DŽIAUGSMAS 5ml

€ 10.97

€ 12.90

Kodas: TB651366

Pridėti prie mėgstamiausių
Pašalinti iš mėgstamiausių
Jūs turite prisijungti, norint pridėti produktą prie mėgstamiausių.

Aprašymas

BIOCOS academy Essential Oil Blend Džiaugsmas mišinyje esantys eteriniai aliejai skatina saulėtą ir tyrą džiugesį, lengvina stresą, mažina pyktį bei nuovargį, kelia nuotaiką. Citrusiniai eteriniai aliejai išvalo orą, suteikia gaivos ir skatina gerą savijautą. Šis mišinys subalansuotas puikiai dienos pradžiai!

Sudėtis:

 • - Pelargonijų aliejus palengvina nervinę įtampą, pakelia nuotaiką, balansuoja ryškius nuotaikos svyravimus, skatina gerą savijautą.
 • - Ylang ylang aliejus saldus gėliškas kvapas mažina pyktį, nuramina ir atpalaiduoja, suteikia pasitikėjimo savo jėgomis.
 • - Levandų aliejus skatina protinę, emocinę, dvasinę ir fizinę harmoniją bei pusiausvyrą, lengvina nuovargį.
 • - Mandarinų aliejus gaiviai saldus aromatas nuramina ir pakelia nuotaiką, rekomenduojamas naudoti esant depresijai.
 • - Greipfrutų aliejus padeda subalansuoti ir harmonizuoti išvargusią nervų sistemą, kelia nuotaiką, stimuliuoja imunitetą.
 • - Citrinų aliejus gerina nuotaiką, atgaivina protą ir aiškų mąstymą, stimuliuoja imunitetą.

Eterinių aliejų mišiniai sukurti, atsižvelgiant į eterinių aliejų chemines bei aromaterapines savybes, pagrįstas aromaterapeutų rekomendacijomis bei tyrimais. Aromaterapija gali būti naudinga valant patalpų orą, gerinant bendrą savijautą, padedant mažinti stresą, kūno svorį, siekti užsibrėžtų tikslų, harmonijos ir dvasinės ramybės.

Eteriniai aliejai mišiniuose papildo vienas kitą bei veikia sinergiškai, t.y. turi stipresnį poveikį emocijoms, gerai savijautai bei dvasinei sveikatai už pavienius eterinius aliejus. Mišiniuose naudojami tik natūralūs aukščiausios kokybės gryni eteriniai aliejai, suteikiantys galimybę mėgauti aromaterapijos poveikiu. *Svarbu! Gryni eterinių aliejų mišiniai ant odos nenaudojami. Mišinius būtina skiesti su baziniais aliejais.

Produkto informacija

 • Gamintojas:
  BIOCOS academy
 • Kategorija:
 • Naudojimas:
  • 3-5 lašus mišinio garinkite aromatinėse lempose arba paskleiskite aromatų difuzoriumi;
  • Įkvėpkite tiesiogiai iš buteliuko. Eteriniai aliejai per uoslės organus patenka į kraują ir veikia emocijas bei mūsų savijautą.
  • Masažams, įtrinimams, kvėpinimuisi skieskite su baziniu aliejumi (migdolų, sezamų, ar kt.): 10 lašų mišinio į 10 ml. (du valgomieji šaukštai) bazinio aliejaus;
  • Pilkite į vonią, praskiedę su kastilijos muilu: 10 lašų mišinio į 10 ml. kastilijos muilo. Nelašinkite mišinio tiesiai į vandenį, nes aliejai netirpsta vandenyje, bet plūduriuoja paviršiuje, todėl gali patekti ant odos ir ją sudirginti.
  • Lašinkite 3 lašus ant drėgnos servetėlės ir dėkite į spintą ar drabužių džiovintuvą, kad pakvėpinti drabužius. Būkite atsargūs, nes aliejai gali ištepti baltos spalvos drabužius.

  Svarbu! Gryni eterinių aliejų mišiniai ant odos nenaudojami. Mišinius būtina skiesti su baziniais aliejais.

  Jei eterinių aliejų mišinys sudirgintų odą, ją būtina valyti bet kokiu baziniu aliejumi, kurį turite (alyvuogių, saulėgražų ar kt.). Nenaudokite vandens eteriniams aliejams nuplauti, nes vanduo dar giliau perneš eterinius aliejus į odą ir tik sustiprins sudirginimą.

  Siekiant išsaugoti vertingas eterinių aliejų savybes, eterinių aliejų mišinius laikykite tamsioje vėsioje vietoje.

  • Ingredientai:
   Citrus reticulata Blanco var. Tangerine, Citrus grandis, Pelargonium roseum, Lavandula angustifolia, Cananga odorata, Citrus limon.
  Rodyti daugiau