Nemokamas pristatymas nuo 29 Eurų!
LT
Krepšelis 0 Prekė Prekės (empty)

Nėra prekių

Pristatymas
Iš viso

Check out

Prekė pridėta
vnt.
vnt.
Tęsti apsipirkimą Žiūrėti krepšelį (0)

Armaf kvepalų atomaizeris moterims 10ml

€ 13.61

Kodas: TB247974

Pridėti prie mėgstamiausių
Pašalinti iš mėgstamiausių
Jūs turite prisijungti, norint pridėti produktą prie mėgstamiausių.

Aprašymas

Armaf Club De Nuit White Imperiale kvepalai moterims – tai žavus ir įtraukiantis parfumerijos kūrinys, prekyboje pasirodęs 2022 metais. Kvapniose šio aromato pinklėse išryškėja prabangos ir modernaus žavesio kupina nuotaika. Todėl jis skirtas toms, kurios savo stiliuje geba suderinti subtilią eleganciją ir šiuolaikiškus moteriškumo bruožus.Rafinuotas ir kremine švara spindintis aromatas subtiliai papildo išraiškingą ir abejingų nepaliekančią Club De Nuit kolekciją. Kiekvienas šio kvapo akordas suteikia patrauklios drąsos, subtilios gaivos ir įtaigaus švelnumo. Todėl kvapni jo magija akimirksniu išskiria jų savininkę iš pilkos minios ir palieka didingą elegancijos pėdsaką ten, kur ji praeina.Švari ir švelni kompozicija atsiveria saldžių ličių ir šviežių bergamočių deriniu, kurį savo aštriais niuansais papildo muskato riešutai. Į jų gaivinančią melodiją įsiskverbia Armaf Club De Nuit White Imperiale kvapo širdyje pražydusios rožės. Jų švelnų tyrumą dar labiau sustiprina bijūnai, o vanilės šilumoje skęstantis muskusas apgaubia jausmingumu. Magiškas vanilės žavesys tęsiasi ir kvapo pagrindą sudarančių akordų prieglobstyje. Jaudinančiam jos švelnumui papildomo gylio čia suteikia smilkalų dūmų apsupti kedro bei kašmerano potėpiai.Žavinga aromato aura atspindi savimi pasitikinčios, pozityvios ir charizmatiškos asmenybės prigimtį. Armaf Club De Nuit Imperiale moteris vertina ypatingas gyvenimo malonumus ir geba įžvelgti visų jų esmę.Purus, energingas ir pakilus kvapas leidžia pajusti harmoningą jų savininkės grakštumą bei eleganciją. Tai kvapas, kuris įkūnija angeliška patrauklumą, rausvą švelnumą ir kreminę gaivą. Todėl Armaf Club De Nuit White Imperiale tinka moteriai, kuri vertina modernumą ir pasižymi įžvalgiu charakteriu. Jos stilius – unikalus ir paliekantis ilgalaikį įspūdį. O ji pati žavi vidine šviesa ir elegancija.Armaf Club De Nuit Imperiale kvepalai – tai kvapas, kurio jausmingas gylis spindi net sutemose. Švarus, kreminis ir užburiantis aromatas sujungia elegancijos ir šiuolaikiško žavesio esmę. O kvapni jo istorija pasižymi išskirtiniu universalumu, todėl maloniai atsiskleidžia tiek dienos metu, tiek vakare.

Esate paieškose naujo, tobulo kvapo? Kvepalai atomaizeryje suteikia galimybę išbandyti norimą kvapą, prieš įsigyjant didesnį kiekį, ir įsitikinti, kad kvepalai jums tinka ir patinka. Pilstomi originalūs kvepalų mėginukai gali būti įsigyjami skirtingų talpų pakuotėse.
Kvepalų mėginelis (atomaizeris) pagamintas iš plastiko ar stiklo su metalo apsauga, yra daugiakartinio naudojimo, gali būti papildomas tais pačiais kvepalais.

Produkto informacija

  • Gamintojas:
    Armaf
  • Kategorija:
  • Ingredientai:
    The ingredients are constantly updated. Before using a product, please read the list of ingredients on its packaging to ensure they are suitable for your personal use.