Nemokamas pristatymas nuo 29 Eurų!
LT
Krepšelis 0 Prekė Prekės (empty)

Nėra prekių

Pristatymas
Iš viso

Check out

Prekė pridėta
vnt.
vnt.
Tęsti apsipirkimą Žiūrėti krepšelį (0)

Norwex Mop Base Sidabro spalvos plaušinės laikiklis Small

€ 14.44

€ 16.99

Kodas: TB983059

Pridėti prie mėgstamiausių
Pašalinti iš mėgstamiausių
Jūs turite prisijungti, norint pridėti produktą prie mėgstamiausių.

Aprašymas

Aliumininis laikiklis su Velcro® lipniomis juostelėmis apačioje ir su guminiais apvadais galuose sienoms apsaugoti, lengvai susijungia su teleskopiniu kotu. Turėsite tvirtą pagrindą ne tik grindų, sienų, langų bet ir kitų paviršių valymui.

 • Išmatavimai:
  • Didelis - 40 cm x 8 cm
  • Mažas - 24 cm x 8 cm

 • PROBLEMA
 • Grindų valymo komplektų dalys dažniausiai yra brangios, vienkartinės ir pagamintos iš plastiko. Plastikas gali būti trapus, todėl šiuos gaminius dažnai reikės įsigyti iš naujo. Tokie komplektai grindims valyti dažniausiai būna vieno dydžio, valant grindis didesnėse patalpose kiekvienam valymui gali prireikti kelių chemikalais impregnuotų valymo plaušinių.
 • SPRENDIMAS
 • Šis plaušinės laikiklis yra Norwex komplekto grindims dalis, labai patvarus ir leis Jums lengvai išvalyti net ir sunkiai pasiekiamas vietas. Prie plaušinės laikiklio galima pritvirtinti bet kokio dydžio ir rūšies Norwex plaušinę, kad galėtumėte valyti tik vandeniu ir taip sumažintumėte plastiko ir cheminių medžiagų buvimą Jūsų namuose.

Labai patvari aliuminio konstrukcija. Sukurtas naudoti su Norwex plaušinėmis ir švariu vandeniu, kad sumažintumėte kenksmingų cheminių medžiagų naudojimą savo namuose. Su guminiais apvadais galuose sienoms ir baldams apsaugoti. Laikiklis gali būti užfiksuotas taip, kad būtų galima lengvai išvalyti langus ir lubas. Yra trijų dydžių, kad galėtumėte lengvai išvalyti namus, butą, bendrabučio kambarį ar net kemperį. Mažas laikiklis gali būti naudojamas su daugiafunkce rankena ir mažo dydžio plaušinėmis, turėsite rankinę valymo sistemą mažesniems namų valymo darbams – tobulam langų, veidrodžių, stiklo sienų ir kitų blizgių paviršių valymui ir poliravimui. Laikiklis labai plonas, ​​todėl lengvai išvalysite sunkiai pasiekiamas vietas. Norwex plaušinės tvirtai priglunda prie laikiklio dėka tvirtos Velcro® juostos. Paprastas fiksavimo mechanizmas greitam įrankių tvirtinimui ir laikymui. Laikiklis sukinėjasi į visas puses – atgal, pirmyn ir į šonus, lengva manevruoti valant. Fiksuojamas, kad galėtumėte plauti sienas ir langus.

Produkto informacija

 • Gamintojas:
  Norwex
 • Kategorija:
 • Naudojimas:

  Pritvirtinkite plaušinės laikiklį prie teleskopinio koto, purkštuvo ar daugiafunkcės rankenos, spausdami laikiklio jungiamosios detalės mygtukus ir įstatykite atitinkamą įrankį, kol mygtukai spragtels į skylutes. Uždėkite plaušinę ant plaušinės laikiklio ir tvirtai paspauskite. Norėdami išvalyti sienas arba lubas, užfiksuokite plaušinės laikiklio jungiamojoje detalėje plokštelę horizontalioje padėtyje.

  • PRIEŽIŪRA
  • Jei reikia, laikiklio paviršių nuvalykite drėgnu EnviroCloth® universaliu audiniu.

Rodyti daugiau