-30%
MilanoBrush Special Edition by Daina Gorgeous Hair plaukų šepetys
MilanoBrush Special Edition by Daina Gorgeous Hair plaukų šepetys MilanoBrush Special Edition by Daina Gorgeous Hair plaukų šepetys

MilanoBrush Special Edition by Daina Gorgeous Hair plaukų šepetys

3.8 / 4
Prekės kodas: MB06
27.00 € 18.90 €
Išparduota

Pranešti, kai produktas bus prekyboje

MilanoBrush Special Edition by Daina Gorgeous Hair plaukų šepetys įpakuotas išskirtinio, limituoto dizaino pakuotėje, todėl puikiai tiks dovanoms.
 
Šis lengvasvoris plaukus gražinantis šepetys su mišriais šereliais suteiks Jūsų plaukams nuostabią išvaizdą, norėsite šukuotis dar ir dar. Juo ne tik iššukuosite, bet taip pat lengvai ir be skausmo išnarpliosite susivėlusius plaukus. Šepetys puikiai tinka plaukų džiovinimui ir tiesinimui, o specialūs nailoniniai šereliai apvaliomis galvutėmis masažuoja galvos odą, gerina kraujo cirkuliaciją.
Naudokite MilanoBrush Gorgeous Hair plaukų šepetį kasdien stilizuodami plaukus ar priauginamas plaukų sruogas. Tinka šukuoti tiek šlapius, tiek sausus plaukus.
 
MilanoBrush Gorgeous Hair plaukų šepetys puoselėja Jūsų plaukus keliais būdais:
  • Paskirsto natūralius riebalus, kuriuos išskiria galvos oda, per visą plauko ilgį, taip plaukai ir oda tampa ir atrodo sveikesni.
  • Saugiai ir švelniai masažuoja galvos odą, gerina kraujo cirkuliaciją.
  • Glotnina plaukus, jie tampa švelnūs ir žvilgantys.
  • Padeda lengvai išnarplioti susivėlusius plaukus.
  • Iššukuoja nešvarumus nepažeisdamas plaukų.
  • Padeda išlaikyti plaukuose drėgmę, jie tampa sveikesni.
Produkto informacija: dviejų rūšių šepečio šereliai – 100proc. natūralūs šerno šeriai ir nailoniniai šereliai apvaliomis galvutėmis; lengvasvorė rankena.

 

Į viršų