Macadamia

Macadamia Natural Oil yra profesionalūs plaukų priežiūros produktai, praturtinti nepaprastai naudingais elementais leidžiančiais turėti sveiką odą ir plaukus. Šių produktų pagrindą sudaro vienais vertingiausių pasaulyje pripažinti makadamijos ir argano riešutų aliejai, kurie turi atnaujinančių ir maitinančių savybių. Makadamijos ir argano aliejai neįtikėtinai greitai ir giliai įsiskverbia į plaukus ir odą, maksimaliai maitina ir atkuria pažeistas plauko ląsteles. Macadamia Natural Oil – sveikų plaukų paslaptis.

Makadamijos riešutų aliejuje yra gausu nepakeičiamųjų riebiųjų rūgščių, kurios padeda sukurti natūralią apsaugą nuo žalingo aplinkos poveikio, neleidžia plaukams išsausėti, stiprina juos ir suteikia žvilgesio. Plaukai absorbuoja makadamijos aliejų labai greitai ir giliai, nes jis pakeičia natūralias medžiagas, kurių plaukai yra netekę dėl įvairių priežasčių.

Argano riešutų aliejuje yra gausu Omega9, linoleno rūgšties, oleino rūgšties ir nesočiųjų riebiųjų rūgščių, dėl kurių plaukai tampa sveiki ir stiprūs.

Macadamia Natural Oil plaukų kosmetika intensyviai maitina bei minkština Jūsų plaukus, neleidžia plaukams veltis, glotnina juos. Plaukai tampa nepaprastai švelnūs ir žvilgantys, juos lengva formuoti. Taip pat šie produktai tausoja Jūsų plaukų spalvą ir sukuria natūralią UV spindulių apsaugą.

TopBeauty.lt siūlo Macadamia Natural Oil kosmetiką plaukams - nepakartojamam Jūsų plaukų grožiui.

Į viršų