Invisibobble plaukų gumytė  (Spalva - Macaron Mayhem, 3 vnt.)
Invisibobble plaukų gumytė  (Spalva - Macaron Mayhem, 3 vnt.)

Invisibobble plaukų gumytė (Spalva - Macaron Mayhem, 3 vnt.)

5.0 / 1
Prekės kodas: IB082
5.90 €

Kiekis: 3 vienetai

Perkant virš 29.00 € pristatymas nemokamas.

Riboto leidimo The invisibobble® ORIGINAL Cheatday kolekcija jums pristato keturias naujas gumyčių spalvas, įkvėptas saldumynų. Gumytės ne tik įpakuotos naujoje pakuotėje, tačiau ir kvepia savo pavadinimą atitinkančiu kvapu: Cookie Dough Craving - sausainiais, Donut Cream - spurgomis, Crazy For Chocolate - šokoladu, Macaron Mayhem - makaronsais.

Invisibobble plaukų gumyčių privalumai:

• Nepalieka žymų

• Leidžia išvengti galvos skausmų

• Tausoja plaukus

• Tinka visų tipų plaukams

• Galima nešioti kaip apyrankę

Nepaprasto rezultato esmė slypi ypatingoje šių gumyčių plaukams Invisibobble formoje, kuri primena telefoninį laidą. Invisibobble pagalba rišant plaukus į uodegą, plaukų spaudimas nėra tolygus ir skirtingai pasiskirsto per visą ilgį; tuo tarpu kai standartinės plaukų gumytės visada palieka ryškią žymą dėl vienodo plaukų spaudimo. Tvirto, netolygaus, nors ir nedidelio spaudimo dėka Invisibobble „gumyčių“ pagalba plaukus tvirtai surišite į uodegą ir plaukams teks kur kas mažesnis spaudimas, nei rišant plaukus įprasta plaukų gumyte.

Leidžia išvengti galvos skausmų: Kaip žinia, viena dažniausių moterų problemų susijusių su plaukų rišimu standartinių gumyčių pagalba yra galvos skausmai dėl tempimo. Dėl ypatingos savo formos invisibobble siūlo sprendimą, ne tik neįvelenčiam plaukų rišimui, bet ir galvos odos tempimo mažinimui.

Tausoja plaukus: Invisibobble gumytės ne tik nepalieka spaudimo žymių. Jos taip vertinamos už plaukų tausojimą. Be metalinių jungčių, kurios paprastai įtakoja plaukų rišimo kokybę įprastų gumyčių atvejais. Lituoto tipo jungtys čia visai nežymios, lygios, nekabina, nepeša ir nepridarys jokios žalos jūsų plaukams.

Visiems plaukų tipams: Tinka visiems plaukų tipams! Nesvarbu, ar plaukai garbanoti, tiesūs, stori ar ploni - gumytės invisibobble visada praktiškas sprendimas.

Apyrankės funkcija: Kai nerišate ja plaukų, rekomenduojame dėvėti kaip stilingą apyrankę.

Atsparumas vandeniui: invisibobble - tai stilingas aksesuaras beveik visoms progms ir puikus sprendimas poilsiui paplūdimyje ar sportuojant. Nešlampantis, nesugeriantis drėgmės, puikiai dėvisi ir visada lengva nuimti!

 

Į viršų